O mnie

Nazywam się Alicja Janowicz.

Jestem specjalistką od zmian kobiecych sylwetek, zdrowia i jakości życia. Specjalizuję się w diecie, domowym treningu z użyciem gum oporowych oraz suplementacji. Jestem autorką bestsellerowych e-booków: dietetycznego „Mój Plan Twój Efekt” oraz treningowego „HPT9”. Oba te e-booki przyczyniły się do metamorfoz tysięcy kobiet. W 2020 roku zostałam nominowana do odebrania nagrody w kategorii „Lider propagowania zdrowego trybu życia i dobrego samopoczucia” przez magazyn Businesswoman&life. To duże wyróżnienie, z którego jestem bardzo dumna. Bardzo żałuję, że ze względu na panującą pandemię nie mogłam pojawić się na gali i powalczyć o statuetkę.

W latach 2014-2020 prowadziłam indywidualne konsultacje dietetyczno-treningowe dla kobiet. W tym okresie miałam kilka tysięcy klientek, które namówiły mnie i zachęciły do otwarcia sklepu. Sklepik online powstał w 2016 roku i zawierał tylko kilka najważniejszych produktów przydatnych osobom, które chcą poprawić sylwetkę. W tym momencie to już nie sklepik, a pełnowartościowy sklep, w którym możesz zakupić naturalne produkty spożywcze, zdrowe słodycze, suplementy diety, akcesoria treningowe, odzież oraz kosmetyki. Co więcej, aż 90% asortymentu to produkty mojej marki KWB. Litery KWB to jednocześnie skrót hasła, które kieruję do wszystkich moich klientek i kobiet, które obserwują mnie w social mediach. Hasło KWB jest zachętą i namową do stania się najlepszą możliwą wersją samej siebie. KWB czyli KRÓLOWA WŁASNEJ BAJKI.

Marka KWB to w tej chwili 4 linie produktowe:

  • KWB FOOD by Alicja Janowicz czyli naturalne produkty spożywcze oraz zdrowe wersje słodyczy
  • KWB NUTRITION by Alicja Janowicz czyli innowacyjne, skuteczne i bezpieczne suplementy diety
  • KWB TRAINING by Alicja Janowicz czyli akcesoria treningowe i komfortowa odzież treningowa
  • KWB WEAR by Alicja Janowicz czyli modna odzież sportowa dla kobiet w każdym wieku

Jestem też współtwórcą i Aniołem Biznesu kosmetycznej marki SHELEE opartej na autorskich biofermentach. Pierwotnie marka miała się nazywać KWB BEAUTY by Alicja Janowicz. Jednak, ze względu na fakt, że nie jestem specjalistką w zakresie kosmetyków, postanowiłam poszukać wsparcia. Tak powstał zespół SHELEE i probiotyczny koncept piękna.

Co jeszcze o mnie?

Jestem zwykłą kobietą. Skończyłam 36 lat i tak jak Ty robię zakupy, dbam o dom i muszę codziennie rano wstać do pracy. Mam lepsze i gorsze dni. Zdarza się, że wstaję lewą nogą i potykam o dywan 🙂 Każda z nas tak ma. NASTAWIENIE MA ZNACZENIE – to moja życiowa mantra 🙂

W kategorii PRZEMIANY KWB znajdziesz także moją przemianę – myślę, że to będzie dla Ciebie ciekawa i zaskakująca lektura 🙂

👇 poniżej bezpośredni link do tego artykułu

MOJA PRZEMIANA