O mnie

Nazywam się Alicja Janowicz.

Jestem specjalistką od metamorfoz kobiecych sylwetek, zdrowia i jakości życia. Specjalizuję się w diecie, domowym treningu z użyciem gum oporowych oraz suplementacji. Jestem autorką bestsellerowych e-booków dietetycznych i treningowych, które przyczyniły się do metamorfoz tysięcy kobiet. Efekty kobiet stosujących moje programy możesz zobaczyć w tym miejscu METAMORFOZY lub w tym PROGRAMY – wybierając odpowiedni program poza poznaniem jego zawartości przeczytasz opinie i zobaczysz efekty kobiet, które go stosowały.

Jestem też pomysłodawcą i właścicielką marki stworzonej dla kobiet, mającej w swojej ofercie suplementy diety, zdrową żywność, słodycze w zdrowej wersji, a także akcesoria treningowe. Moja marka nazywa się KWB supplements&food. Markę założyłam w 2017 roku, pragnąc dać kobietom takim jak Ty, suplementy diety dopasowane do ich potrzeb, skuteczne i w 100% bezpieczne. W 2023 roku marka KWB została wybrana Kobiecą Marką Roku, o czym możesz poczytać tutaj KOBIECA MARKA ROKU 2023.

Skrót KWB oznacza Key to Women’s Beauty, co w tłumaczeniu na język polski oznacza klucz do kobiecego piękna. Jednak skrót KWB w 2017 roku oznaczał dla mnie hasło Królowa Własnej Bajki. To hasło motywowało mnie i tysiące moich obserwatorek to stania się najlepszą wersją samej siebie. Ja już się nią stałam. Tysiące moich obserwatorek i klientek również. Teraz kolej na Ciebie.

Co jeszcze o mnie?

Jestem zwykłą kobietą. Skończyłam 37 lat i tak jak Ty robię zakupy, dbam o dom i muszę codziennie rano wstać do pracy. Prowadzę firmę, w której zatrudniam w tej chwili kilkunastoosobowy zespół, który wraz ze mną codziennie stara się tworzyć dla Ciebie jak najlepsze treści i produkty. Mam lepsze i gorsze dni. Zdarza się, że wstaję lewą nogą i potykam o dywan 🙂

W kategorii PRZEMIANY KWB znajdziesz także moją przemianę – myślę, że to będzie dla Ciebie ciekawa i zaskakująca lektura 🙂

👇 poniżej bezpośredni link do tego artykułu

MOJA PRZEMIANA