KWB Kobiecą Marką Roku 2023!

KWB Kobiecą Marką Roku 2023!

Wyjątkowy wieczór, niesamowita atmosfera i wyróżnienie, które podsumowało cały tegoroczny trud włożony rozwój firmy. Marka KWB otrzymała prestiżowy tytuł Kobiecej Marki Roku 2023, a ja do teraz nie mogę otrząsnąć się z tych emocji! Chcesz wiedzieć więcej o tym, co się działo? Przeczytaj ten wpis.

Gala Kobieca Marka Roku 2023 – niezapomniany wieczór

Długa czerwona suknia, makijaż i fryzura na tip top, bliskie osoby obok, lekko drżąca noga i to wzruszenie, które ściska gardło. Wszystko odhaczone, możemy zaczynać! Tak podsumowałabym początek gali Kobieca Marka Roku. Ten wieczór był dla mnie piękny, ważny, wzruszający i przede wszystkim potwierdzający, że moje działania mają sens. Emocje, które mi towarzyszyły, były ogromne, ale największą z nich była wdzięczność. Wdzięczność za osoby, którymi się otaczam, za to, jak cudowną mam pracę, za to, że mogę być w tym miejscu, a przede wszystkim za Ciebie – anioła KWB, czyli moją klientkę!

18.12.2023 r. – ta data na długo pozostanie w mojej pamięci, bo chociaż apetyt mam na wiele więcej, to ta gala i ta nagroda były dla mnie wyjątkowe. Dlaczego? Odznaczenie Kobieca Marka Roku 2023 to dla mnie coś znacznie więcej niż po prostu medal za dobre produkty. Kobieca Marka Roku to ogólnopolski projekt, kierowany do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dla kobiet. To rekomendacja, synonim najwyższej jakości i niezawodności, potwierdzenie obecności wśród liderów na rynku kobiecych produktów. Na tegorocznej gali swoje nagrody odbierały takie osobistości jak Doda, Aneta Kręglicka, Roksana Węgiel, Anna Dereszowska czy Sebastian Karpiel-Bułecka. Teraz pewnie już Cię nie dziwi, że ta nagroda to podsumowanie mojej dotychczasowej pracy nad firmą, która powstała z myślą o wszystkich kobietach, które potrzebują w życiu zmiany.

Odbierając tę nagrodę, czułam, że tak wiele jeszcze przede mną, bo to, co robię, naprawdę odbija się szerokim echem.

Dziękuję, że jesteś w teamie KWB!

Jednak to wszystko nie stałoby się, gdyby nie TY! Dlatego jeszcze raz dziękuję Ci za zaufanie, za każde dobre słowo i za to, że wybierasz moje produkty. Mam nadzieję, że czujesz, że ta nagroda jest także dla Ciebie, bo każda członkini teamu KWB powinna tak czuć!

Gdyby nie Ty i Twoje wsparcie ofiarowane na co dzień mi i mojej marce, tego wszystkiego by nie było.

Medal Kobieca Marka Roku 2023 to dla mnie swego rodzaju domknięcie tych 6 lat pracy i podsumowanie wszystkich cudownych opinii, które dostałam od klientek na przestrzeni tego czasu. Moją misją od początku istnienia KWB jest robienie produktów szytych na miarę kobiecych potrzeb i jak widać, to działa!

Czy się zatrzymam? W żadnym wypadku! Idę dalej, rozwijam się, buduję zespół, dzięki któremu dostarczę Ci jeszcze więcej wartościowych treści i produktów. Ta nagroda to wiatr w żagle, a nie powód, żeby osiąść na laurach.

Nowy program treningowy!

Skąd wiem, że nie ma opcji, żebym teraz się zatrzymała? Bo nawet mimo tego, że mamy koniec roku, nie zwalniam tempa. 25.12.2023 roku w Twoje ręce trafi zupełnie nowy program treningowy. Wreszcie znalazłam sposób na to, żeby ćwiczyć razem z Tobą na ekranie, ale uniknąć Twojej pogoni za mną. Już nie mogę się doczekać, aż go wypróbujesz i podzielisz się ze mną efektami!

Chcesz zrobić dla mnie dziś coś miłego? Napisz w komentarzu jak długo jesteś z KWB!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283

Przemiana Natalii -14 kg!

Przemiana Natalii -14 kg!