KUCHNIA KWB FOOD #25 DYNIOWY BUDYŃ JAGLANY

KUCHNIA KWB FOOD #25 DYNIOWY BUDYŃ JAGLANY

DYNIOWY BUDYŃ JAGLANY

Znasz przepis na dyniowy budyń jaglany? Nie? To mam dla Ciebie niespodziankę 👍. Dla mnie dieta bez słodyczy się nie liczy, łap więc przepis na fajny deser.

zestaw metamorfoza

🙋‍♀️ WAŻNE  ⛔

Najczęstsze pytania przed rozpoczęciem mojej diety❓ Czy dieta z e-booka „MÓJ PLAN – TWÓJ EFEKT” jest czasochłonna i czy są w niej tylko dania na słodko❓ 🤔  Już odpowiadam, żeby nie było wątpliwości 😀 Moja dieta stała się bestsellerem, ponieważ nie tylko daje turbo efekt, ale jest prosta i szybka w przygotowaniu, a do tego uczy zdrowych nawyków, które uchronią Ciebie przed efektem jo-jo. WAŻNE 📢  Ja i większość osób korzystających z diety „MÓJ PLAN – TWÓJ EFEKT” gotuje od razu na 2 – 3 dni. To ogromna oszczędność czasu ⏰  nic się nie marnuje 💚 no i sprzątania/zmywania jest mniej na co dzień 🙋‍♀️

przepis-BUDYŃ JAGLANY

W e-booku są też setki dań, które zrobisz w 2 – 5 minut i takie dania przygotowuję na bieżąco 👍. Resztę na kilka dni. Metoda ta sprawdza się rewelacyjnie nawet u pracujących zawodowo mam 👩‍👦‍👦 dla których liczy się przecież każda minuta 💨

Czy są tam tylko słodkie dania❓ No coś Ty 🤣. Dań do wyboru jest ponad 500 i połowa z nich to wersje wytrawne, a połowa słodkie. Każdy je to co chce i to na co w danym dniu ma ochotę 😋 Dzięki temu nie czujesz że jesteś na diecie, a efekty robią hałas 🥳 Dołącz do mojego kulinarnego świata i sama przekonaj się o tym jak proste i pyszne może być życie na takiej diecie 💚

zestaw metamorfoza

Budyń jaglany oraz inne przepisy znajdziesz na moim blogu

👉 www.blog.alicjajanowicz.com

Przepisy na moim blogu posegregowane są za pomocą specjalnych etykiet. Dodatkowo oznaczają one ilość białka, węglowodanów i tłuszczów, jakie dany posiłek faktycznie zawiera. Czy nie jest tak, że samo słowo „dieta” przeraża? –owszem! Ponieważ może kojarzyć się z nudą, głodem, a także z suchym i niesmacznym jedzeniem. Jednak ja nie wyobrażam sobie jeść monotonnie, a posiłek traktować, jak chociażby przykry obowiązek.

Zaczęłam więc eksperymentować w kuchni. Okazało się, że można jeść przepyszne dania, osiągając przy tym rzeczywiście wymarzony wygląd i zdrowie. Lecz żeby to osiągnąć nie wystarczy tylko komponować dietę ze zdrowych produktów. Ważny jest także odpowiedni dobór ilości spożywanych kalorii, proporcje makroskładników i oczywiście czas, w którym zostaną one spożyte. Dlatego, jak widzisz, Kuchnia KWB  oraz jej przepisy są idealne!

Podsumowując, mam nadzieję, że mój blog będzie dla Ciebie inspiracją i oczywiście chętnie będziesz tu wracać. Natomiast jeśli potrzebujesz skutecznej diety to zostawiam Ci link do e-booka “MÓJ PLAN- TWÓJ EFEKT” . Jest to dieta z planem działania, czyli dieta, którą będziesz mogła stosować kilka lub kilkanaście miesięcy, a nawet kilka lat!

 

Zobacz także inne przepisy z kategorii Kuchnia KWB.

Artykuł ten nie jest alternatywą do kontaktu z lekarzem, ani nie nakłania do zaprzestania leczenia.
Jeśli jesteś uczulona na jakikolwiek składnik/produkt spożywczy – postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.
Zastosowanie się do treści zawartych w tym artykule jest wyborem czytelnika i przejmuje on pełną odpowiedzialność za swoje czyny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283

Przemiana Natalii -14 kg!

Przemiana Natalii -14 kg!

CZY SPALACZE TŁUSZCZU DZIAŁAJĄ?

CZY SPALACZE TŁUSZCZU DZIAŁAJĄ?