KUCHNIA KWB FOOD #35 POMARAŃCZOWY TWIST

KUCHNIA KWB FOOD #35 POMARAŃCZOWY TWIST

KUCHNIA KWB #35 POMARAŃCZOWY TWIST  🍊🍌

Co powiesz na połączenie pomarańcza – banan❓. Pomarańczowy twist – dla mnie idealnie 😋 Tym bardziej, że nie jest to zwykły deser, tylko pełnowartościowy posiłek na diecie 💚. Czy to nie brzmi jak przepis idealny? A jaka jest twoja kuchnia? Eksperymentujesz, czy wolisz tradycyjne przepisy? Wiem, ciężko w to uwierzyć, ale to prawda. Ponieważ jest tam odpowiednia ilość białka, węglowodanów i tłuszczów – przepis ten zawiera wszystko co powinien zawierać zdrowy posiłek. Zdrowy, a jednak deser!

POMARAŃCZOWY TWIST

Przepis KWB to idealny wybór na posiłek.

Przekonaj się sama, jak pysznie można jeść nie odmawiając sobie przy tym deserów. Przecież nie samym kurczakiem człowiek żyje! Skosztuj ten pomarańczowy twist już dziś.

 

Przepis zawiera odpowiednią ilość makroskładników ✔ jest błyskawiczny w przygotowaniu i zaspokoi apetyt na podjadanie 🍨🍫🧁 Masz ochotę spróbować❓

Pomarańczowy twist oraz inne przepisy znajdziesz na moim blogu

👉 www.blog.alicjajanowicz.com

Przepisy na moim blogu posegregowane są za pomocą specjalnych etykiet, które oznaczają ilość białka, węglowodanów i tłuszczów, jakie dany posiłek faktycznie zawiera. Czy nie jest tak, że samo słowo „dieta” przeraża? –owszem! Ponieważ może kojarzyć się z nudą, głodem, a także z suchym i niesmacznym jedzeniem. Jednak ja nie wyobrażam sobie jeść monotonnie, a posiłek traktować, jak chociażby przykry obowiązek.

Zaczęłam więc eksperymentować w kuchni i okazało się, że można jeść przepyszne dania, osiągając przy tym rzeczywiście wymarzony wygląd i zdrowie. Lecz żeby to osiągnąć nie wystarczy tylko komponować dietę ze zdrowych produktów – ważny jest także odpowiedni dobór ilości spożywanych kalorii, proporcje makroskładników i oczywiście czas, w którym zostaną one spożyte. Dlatego, jak widzisz, Kuchnia KWB  oraz jej przepisy są idealne!

Podsumowując, mam nadzieję, że mój blog będzie dla Ciebie inspiracją i oczywiście chętnie będziesz tu wracać. Natomiast jeśli potrzebujesz skutecznej diety to zostawiam Ci link do e-booka “MÓJ PLAN- TWÓJ EFEKT” . Jest to dieta z planem działania, czyli dieta, którą będziesz mogła stosować kilka lub kilkanaście miesięcy, a nawet kilka lat!

 

iso whey

Zobacz także inne przepisy z kategorii Kuchnia KWB.

Artykuł ten nie jest alternatywą do kontaktu z lekarzem, ani nie nakłania do zaprzestania leczenia.
Jeśli jesteś uczulona na jakikolwiek składnik/produkt spożywczy – postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.
Zastosowanie się do treści zawartych w tym artykule jest wyborem czytelnika i przejmuje on pełną odpowiedzialność za swoje czyny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

SZPARAGI NA DOBRY SEN I MNIEJSZY STRES?

SZPARAGI NA DOBRY SEN I MNIEJSZY STRES?

STRES – PORADY

STRES – PORADY

IWONA – 52 LATA, HASHIMOTO TO NIE WYROK

IWONA – 52 LATA, HASHIMOTO TO NIE WYROK

DIETA STYLEM ŻYCIA – EFEKTY MAŁGOSI

DIETA STYLEM ŻYCIA – EFEKTY MAŁGOSI

Syndrom oszusta – po prostu miałaś szczęście!

Syndrom oszusta – po prostu miałaś szczęście!

SCHUDNĄĆ NA PYSZNEJ DIECIE – ANIA

SCHUDNĄĆ NA PYSZNEJ DIECIE – ANIA