PREMIERA!!

PREMIERA!!

Właśnie w tej chwili oddaję w Twoje ręce najważniejszy dla mnie projekt 2020 roku. Lata doświadczenia, miesiące testów, godziny wertowania opracowań naukowych i wreszcie jest
⬇️⬇️⬇️
 KWB NUTRITION by Alicja Janowicz

Trzy moje autorskie produkty:

SLIM BURN czyli 100% bezpieczny i niezwykle skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej KLIK

WATER OUT – reduktor wody podskórnej i cellulitu KLIK

REGE DRINK – suplement przyspieszający regenerację po treningu KLIK

Do tej pory mogłaś kupić w moim sklepiku bardzo dobre produkty, ale w każdym było coś, co osobiście chciałabym zmienić. Teraz mam

swoje produkty. Perfekcyjnie dopracowane i spełniające każde, najwyższe wymaganie. Jestem z nich po prostu dumna i z pełnym przekonaniem przekazuję je w Twoje ręce, mając pewność Twojego zadowolenia.

SLIM BURN to produkt z kategorii spalacze tłuszczu. 7 skutecznych i synergicznie działających składników zapewnia nie tylko świetne spalanie tkanki tłuszczowej, ale też delikatne pobudzenie, kontrolę apetytu, oraz ogromny wzrost motywacji do działania. Ten produkt oddziaływuje na Twoją tkankę tłuszczową nie tylko w momencie treningu, ale też wtedy kiedy pracujesz, sprzątasz, oglądasz serial lub śpisz!

WATER OUT to produkt dzięki któremu pozbędziesz się wody podskórnej oraz wyraźnie zmniejszysz cellulit. Suplement wskazany jest dla osób, które mimo przestrzegania diety, oraz regularnych treningów mają skłonność do magazynowania dużych ilości wody podskórnej, oraz cellulitu. Produkt ten jest także dla osób nietrenujących i nieprzestrzegających założeń dietetycznych, które chcą po prostu wyglądać smuklej, oraz mieć lepszą jakość sylwetki.

REGE DRINK powstał z myślą o zmaksymalizowaniu efektów Twoich treningów. Napój wypity podczas i bezpośrednio po sesji treningowej powoduje ogólną regeneracje organizmu w tym regeneracje mięśni, stawów i układu nerwowego! Maksymalna regeneracja to maksymalne efekty! Dzięki REGE DRINK możesz trenować wydajniej, oraz szybciej odzyskiwać siły po skończonym treningu.

Wszystkie trzy nowości to jedna linia produktów, które idealnie się uzupełniają. Możesz je stosować w jednej kuracji łączonej – efekty zrobią hałas 🙂 Przeczytaj też 👉 czy spalacze tłuszczu działają?

 

 

 

 

Komentarze

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283

Przemiana Natalii -14 kg!

Przemiana Natalii -14 kg!