JOANNA – 47 LAT, 10 KG MNIEJ

JOANNA – 47 LAT, 10 KG MNIEJ

Joanna, 47 lat, żona i matka dwójki dzieci.
Cześć Alu chciałam Ci się tylko pochwalić moją nową figurką. Nie jest jeszcze idealna, ale efekty są dużo lepsze, niż się tego spodziewałam.
Od kiedy pamiętam, ciągle byłam na jakichś dietach, które owszem przynosiły efekty, ale raczej krótkotrwałe. Problem polegał na tym, że diety, które stosowałam (nawet te, które polecali mi dietetycy) opierały się na wykluczeniu z jadłospisu większości węglowodanów. W moim jadłospisie brakowało makaronów, ryżu, ziemniaków, pieczywa i wszelkich słodkich rzeczy. Efekt? Szybkie i skuteczne chudnięcie i taki sam późniejszy efekt jo – jo.

Nieraz ogarniała mnie frustracja, złość na siebie, że nie potrafię trzymać się tego, co sobie w pocie czoła wypracowałam.

To wszystko zmieniło się w momencie, kiedy poznałam Alicję. Przyznaję się bez bicia, że przestałam już wierzyć w to, że po tylu próbach osiągnę jakieś zadowalające efekty i co ważne – na dłużej.

JOANNA- 47 LAT, 10 KG MNIEJ

Moja przemiana

Moim marzeniem była zmiana całego stylu żywienia. Jak zobaczyłam w diecie Alicji ziemniaczki i makaron to oczy miałam okrągłe jak spodki. „No jak to….makaron i ziemniaki w diecie? Absurd!”. Z ciekawości przejrzałam całego bloga z przepisami, stwierdziłam, że tego jeszcze nie próbowałam i postanowiłam (niechętnie, acz!) ZNOWU zabrać się za siebie.

metamorfoza


Tym razem nie tylko w ciągu pół roku udało mi się zrzucić 10 kg, ale też utrzymać, zmienić styl i sposób mojej diety. Ta W KOŃCU zaczyna mi smakować, bo nie muszę wybierać między moimi ulubionymi pieczonymi ziemniaczkami a makaronem, który uwielbiam we wszystkich wariacjach. Nawet nie muszę z nich rezygnować!

JOANNA- 47 LAT, 10 KG MNIEJ
Nie sądziłam, że przy takiej diecie można chudnąć, ale jak widać – można i to bardzo skutecznie. Dieta w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami dała w moim przypadku efekty, jakich się nie spodziewałam. Nawet w nie nie wierzyłam.
Nie jest to jednak koniec, bo walczę dalej, kontynuuję dietę, a ćwiczenia weszły mi już tak w krew, że nie wyobrażam sobie bez nich tygodnia.

SPRZET TRENINGOWY

Czuję się świetnie i pomimo problemów ze zdrowiem (jestem po ciężkim wypadku) jestem z siebie dumna, że dałam radę! 💪

Dziękuję Alu, za wszystko co robisz.❤️
Dzięki Twojej diecie uwierzyłam w siebie! ❤️❤️😊

Zobacz też 👉 inne przemiany KWB.
Gumy treningowe 👉 MINI i MAXI Bands.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

PODSTAWY SEKRETEM PIĘKNA

PODSTAWY SEKRETEM PIĘKNA

ORZECHY: MAŁE, ALE WARTE TWOJEJ UWAGI!

ORZECHY: MAŁE, ALE WARTE TWOJEJ UWAGI!

ZŁOTY KORZEŃ RHODIOLA ROSEA (RÓŻENIEC GÓRSKI)

ZŁOTY KORZEŃ RHODIOLA ROSEA (RÓŻENIEC GÓRSKI)

PRZEMIANA JUSTYNY – DIETA I ĆWICZENIA

PRZEMIANA JUSTYNY – DIETA I ĆWICZENIA

KOLAGEN W POSTACI SUPLEMENTU NIE DZIAŁA?

KOLAGEN W POSTACI SUPLEMENTU NIE DZIAŁA?

4 POWODY, PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ LATEM

4 POWODY, PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ LATEM