MARTYNA – DROGA DO SZCZUPŁEJ SYLWETKI

MARTYNA – DROGA DO SZCZUPŁEJ SYLWETKI

Cześć, jestem Martyna a to jest moja przemiana.

Nigdy nie myślałam, że czeka mnie taka przemiana. Moja przygoda ze sportem zaczęła się już w gimnazjum. Chodziłam do klasy lekkoatletycznej. Przez 3 lata trenowałam 10 godzin tygodniowo. Z racji tego, że od zawsze byłam silna i sprawna fizycznie, startowałam w konkurencjach siłowych (pchanie kulą, rzut młotem). Moje treningi przede wszystkim opierały się na zbudowaniu dużej masy mięśniowej. W wieku 16 lat miałam 30 cm w bicepsie i dodatkowo mocno rozbudowane pośladki i nogi.

Gdy poszłam do szkoły średniej czułam się wysportowana, nie za szczupła z fajnym, umięśnionym tyłkiem. Ważyłam wtedy 64 kg, przy wzroście 162cm. Natomiast moja aktywność fizyczna spadła do zera. Nie robiłam nic, przecież dobrze wyglądałam, a jadłam tak, jak wtedy, gdy trenowałam. Tymczasem zaczęły się imprezy, śmieciowe jedzenie, a waga rosła i rosła, aż zatrzymała się na 82 kg. Jednak nie widziałam tego w lustrze, a nikt mi nigdy nie powiedział „jesteś gruba”. Ostatecznie, dopiero moje zdjęcia z wakacji mną wstrząsnęły.

przemiana-Martyna

Potem, zaczęłam jeść raz dziennie. Byłam wtedy w klasie maturalnej. Problemy ze skupieniem się na lekcjach, ból głowy i żołądka. Po trzech miesiącach nieprawidłowe odżywianie przyniosło pożądany efekt. Schudłam wtedy 15 kg. Na studniówce wyglądałam super.

przemiana-Martyna

Niestety nie na długo. Po około 3 miesiącach waga wzrosła do jakiś 74 kg. Próbowałam ponownie wprowadzić w życie „swoją dietę”, ale mój organizm tego nie wytrzymywał. Po 2, max 3 dniach opychałam się bez opamiętania. Czułam się wtedy okropnie, myślałam o sobie „żałosna grubaska”. Więc odpuściłam sobie jakiekolwiek diety i spróbowałam swoich sił z treningami w domu. Długie, wykańczające treningi odtwarzane z płyty w domu nie przyniosły żadnego efektu. Więc i ćwiczenia sobie odpuściłam.

Na studiach próbowałam różnych diet białkowych, ale po kilku miesiącach waga wracała.

Teraz mnie to nie dziwi, jak waga mogła nie wracać, skoro zaczynałam jeść to samo co przed dietą. Nie robiłam ze swoim wyglądem nic. To nie znaczy, że czułam się ze sobą dobrze. Miałam duży problem z chodzeniem na basen, plażę. Kupowanie ubrań było najgorszą czynnością. W każdym ubraniu było widać wystające fałdki na plecach. Więc kupowałam duże swetry, a latem obszerne koszulki.

Moja przemiana

Pewnego dnia trafiłam na profil „Alicja Janowicz Fitness Motivation”. Moją pierwszą myślą było „ale ładna, też chciałabym tak wyglądać”. Przeczytałam kilka postów i dotarło do mnie, że wszystko jest w moich rękach. Jeżeli ja nie zawalczę o siebie i swoje samopoczucie, nikt tego nie zrobi za mnie.

zestaw metamorfoza

Na początku nie wierzyłam, że spokojny trening w zaciszu domu przyniesie jakiekolwiek efekty. Pomyślałam, że próbowałam wiele, więc co mi szkodzi spróbować kolejny raz. Kupiłam e-book MÓJ PLAN – TWÓJ EFEKT , gumy i matę.

Nie nastawiałam się na oszałamiający efekt, z myślą, że będzie jak zawsze. Ćwiczyłam 4 razy w tygodniu i zastosowałam się do rad opisanych w e-booku. Minął miesiąc, a ja zobaczyłam zanikający cellulit i większą chęć do wszystkiego. Moje samopoczucie znacznie się polepszyło. To mnie zmotywowało do regularnych treningów.

przemiana-Martyna

Zaczęłam słuchać potrzeb własnego organizmu. Bardzo pomógł mi w tym e-book MÓJ PLAN – TWÓJ EFEKT

Na jego podstawie sama zaczęłam przygotowywać sobie posiłki, aby nauczyć się samodzielnie komponować pełnowartościowe posiłki. Informacje, które przyswoiłam, wprowadziłam w codzienne życie i ciężko byłoby mi wrócić do starych nawyków. Obecnie, gdy ktoś mnie pyta: Jak Ty tak schudłaś, co zrobiłaś? Odpowiadam wtedy, że w sumie niewiele. Ale faktycznie moja przemiana może robić wrażenie 🙂

przemiana-MartynaPoświęcam około 30 minut dziennie, 3 razy w tygodniu dla siebie robiąc trening z gumami. Jednocześnie stosując się do rad z e-booka przy przygotowywaniu posiłków.

Zobacz też 👉 inne przemiany KWB.
Gumy treningowe 👉 MINI i MAXI Bands.
Program treningowy 👉 BODY SHAPER

Komentarze

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

TRENING JĘDRNE RAMIONA & PROSTE PLECY – TRENING Z GUMAMI KWB #282

TRENING JĘDRNE RAMIONA & PROSTE PLECY – TRENING Z GUMAMI KWB #282

Przemiana Joanny – efekty treningu bez diety!

Przemiana Joanny – efekty treningu bez diety!

E-BOOK I 30 KG MNIEJ JASMINY

E-BOOK I 30 KG MNIEJ JASMINY

TRENING CAŁE CIAŁO – TRENING Z GUMAMI KWB #281

TRENING CAŁE CIAŁO – TRENING Z GUMAMI KWB #281

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENING JĘDRNE CIAŁO I SMUKŁE NOGI – TRENING Z GUMAMI KWB #280

TRENING JĘDRNE CIAŁO I SMUKŁE NOGI – TRENING Z GUMAMI KWB #280