MAMA W FORMIE – WERONIKA

MAMA W FORMIE – WERONIKA

MAMA W FORMIE – WERONIKA

Mam na imię Weronika, mam 26 lat i 11 miesięcy temu zostałam mamą wspaniałej córeczki 🥰.

Przed zajściem w ciążę próbowałam o siebie dbać katując się na stepie czy też odpalając płyty  znanych trenerek. Zrezygnowałam ze słodyczy oraz starałam się zdrowo odżywiać. Niestety, postępując w ten sposób bardziej mnie to zniechęcało, niż motywowało do dalszej pracy nad sobą. Efekty były odwrotne do zamierzonych. W międzyczasie zaszłam w upragnioną ciąże. Wiadomo, jadłam co chciałam i kiedy chciałam.

W dniu porodu moja waga wskazywała 86 kg 😱, czyli przez okres całej ciąży przytyłam 19 kg 🙈.

W głowie miałam myśli: jak ja teraz będę wyglądać? Jak moje ciało będzie wyglądać  po urodzeniu dziecka? Brzuch, który był przeogromny… Ale powiedziałam sobie, że dam radę 💪.

zestaw metamorfoza

Zaraz po rozwiązaniu ciąży cięciem cesarskim w ciągu miesiąca zeszło 10 kg. Po 2-3 miesiącach kolejne 5 kg i znowu znalazłam się w punkcie wyjścia, w którym nie czułam się dobrze ze swoją sylwetką.

Nie popełniając wcześniejszych błędów zaczęłam śledzić profil Alicji. Wykupiłam także E-booka „Mój Plan – Twój efekt” i zaczęłam wdrążać go w życie.

Przepisy zawarte w nim są tak pyszne i różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie 🤗. A najlepsze jest to, że można jeść na słodko!😋 Te przepisy uwielbiam najbardziej 😍.

Waga we wrześniu pokazywała 68 kg i później stosując MPTE stopniowo spadała. Od stycznia dołożyłam też ćwiczenia z gumami i to był strzał w 10!

Pokochałam te ćwiczenia 💗

Pierwszy tydzień nie był łatwy, ale później widziałam pierwsze efekty, które były spektakularne już po 10 dniach 😵. Dało mi to niesamowitego kopa do dalszych treningów, które stały się już przyjemnością 😍.

Jest połowa lutego, a waga pokazuje 61,5 kg!

Ja czuje się fantastycznie a co najważniejsze czuje dobrze się w swoim ciele! 💗 Nie sądziłam, że ciało po ciąży będzie wyglądać lepiej, niż przed 🙈.

Bardzo dziękuje Ci Alicjo za to, co robisz 🥰.

Jesteś niesamowita! Uzależniasz nas (team #Kwb) od siebie w dobrym tego słowa znaczeniu. A innym szczerze polecam i zachęcam do pracy z Tobą 🤗. Ja działam dalej 💪 Wysyłam zdjęcia sprzed ciąży – waga 70 kg i 11 miesięcy po ciąży – 61,5 kg.

Pozdrawiam Cię cieplutko 💗

Zobacz też 👉 inne przemiany KWB.
Dieta z doborem kaloryczności i etapem stabilizacji wagi👉 „Mój plan Twój efekt”.
Gumy treningowe 👉 MINI i MAXI Bands.
Program treningowy 👉 BODY SUMMER

Komentarze

2 komentarze

  • Ola

    Post jest z 12 stycznia, a w całym poście jest mowa o połowie lutego (czyli dziś 15-16 luty kiedy to czytam)? Nie rozumiem

    • Alicja Janowicz

      Weronika swoją przemianę przesłała rok temu. Przemian otrzymuje tak dużo że publikuje je z opóźnieniem. Historia Weroniki dotyczy zeszłego roku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

Przemiana Ewy z domowym programem treningowym

Przemiana Ewy z domowym programem treningowym

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283