TRENING Z GUMAMI KWB #228 MOCNY TRENING NÓG I POŚLADKÓW

TRENING Z GUMAMI KWB #228 MOCNY TRENING NÓG I POŚLADKÓW

TRENING Z GUMAMI KWB #228 MOCNY TRENING NÓG i POŚLADKÓW

Gdy stawiamy sobie cel treningowy, to myślimy zazwyczaj o poprawie proporcji sylwetki, zrzuceniu nadwagi i oczywiście lepszej kondycji. Masz taki cel i jesteś tutaj? Dobrze trafiłaś ❤️ A jeśli dodatkowo szukasz sposobu na zwiększenie efektywności swoich treningów, to czytaj dalej 👇

SERIE ŁĄCZONE A TRENING

Jednym z nich jest wzrost ich intensywności np. poprzez dodanie tzw. serii łączonych. Seria łączona polega na wykonaniu dwóch ćwiczeń pod rząd. Bez zrobienia przerwy między nimi (przerwa trwa jedynie tyle ile potrzebujesz na zmianę gumy/obciążenia). Wykonując serie łączone nie tylko zwiększasz intensywność treningu, ale też skracasz jego czas. W jaki sposób wprowadzić takie serie do swojego planu ćwiczeń pokazałam Ci dokładnie w domowym programie treningowym, zawartym w e-booku HPT9.

Natomiast jeżeli chcesz zastosować serie łączone w zestawie ćwiczeń z tego filmu, to polecam połączyć ze sobą ćwiczenia 1 i 2 – będzie ogień!

P.S. Jesteś gotowa na kolejny tydzień wyzwania BIOHACKING? 🙋‍♀️Jak tam nastrój przy poniedziałku? U mnie dziś pierwszy dzień miesiączki 🩸 więc zrób pozytywny hałas w komentarzu pod tym postem i dodaj mi mocy 😊. Chętnie poczytam jak minął Ci weekend i co planujesz dzisiaj.

DZISIEJSZY TRENING👇

🔥 1 ĆWICZENIE – wykonaj 4 serie po 15 powtórzeń

🔥 2 ĆWICZENIE – wykonaj 4 serie po 20 powtórzeń

🔥 3 ĆWICZENIE – jedna seria to wykonanie odpowiedniej ilości powtórzeń lewą oraz prawą nogą. Wykonaj 4 serie po 10 powtórzeń

🔥 4 ĆWICZENIE – jedna seria to wykonanie odpowiedniej ilości powtórzeń lewą oraz prawą nogą. Wykonaj 4 serie po 12 powtórzeń

🔥 5 ĆWICZENIE – jedna seria to wykonanie odpowiedniej ilości powtórzeń lewą oraz prawą nogą. Wykonaj 3 serie po 8 powtórzeń

PRZERWY 💦 pomiędzy seriami: 60 sekund. Używaj stopera do kontroli czasu.

TRENING W DOMU

Jeśli nie wiesz jak trenować, to domowy program treningowy znajdziesz w e-booku HPT9 👍 Jedyny sprzęt jakiego potrzebujesz, to gumy MINI + MAXI. Program treningowy zawartym w tym e-booku sprawi, że poprawisz proporcje sylwetki, rozbudujesz i ujędrnisz pośladki. Ale to nie tylko! Wysmuklisz także talię, zredukujesz tkankę tłuszczową oraz uzyskasz zarysowane i jędrne ciało.

E-book HPT9 to ponad 200 stron informacji. Nabywając go otrzymujesz również dostęp do strony, na której każde ćwiczenie zawarte w tym e-booku przedstawione jest na filmie. W e-booku zawarty jest jego opis wraz ze zdjęciami. Następnie, z e-booka HPT9 dowiesz się także jak wykonywać poprawnie najskuteczniejsze 43 ćwiczenia kształtujące sylwetkę (zdjęcia i filmiki instruktażowe).

 

Przeczytaj także 👉 jak zaplanować trening, bo to właśnie odpowiednio zaplanowany i dobrze skonstruowany plan treningowy często decyduje o efektach końcowych.

Tutaj zakupisz 👉 gumy treningowe.

Artykuł ten nie jest alternatywą do kontaktu z lekarzem, fizjoterapeutą, ortopedą, ani nie nakłania do zaprzestania leczenia. Jeśli jesteś w ciąży, masz wadę postawy, kontuzje lub skaleczenia – zapytaj swojego lekarza prowadzącego o pozwolenie na aktywność fizyczną. Zastosowanie się do treści zawartych w tym artykule jest wyborem czytelnika i przejmuje on pełną odpowiedzialność za swoje czyny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283

Przemiana Natalii -14 kg!

Przemiana Natalii -14 kg!