TRENING Z GUMAMI KWB #229 TRENING CORE DLA KAŻDEGO

TRENING Z GUMAMI KWB #229 TRENING CORE DLA KAŻDEGO

TRENING Z GUMAMI KWB #229 TRENING CORE DLA KAŻDEGO

Bóle pleców, zła postawa ciała, a w konsekwencji większe ryzyko kontuzji i przymusowej przerwy od aktywności fizycznej i normalnego funkcjonowania? Masz słaby core – dlatego masz problem! Ten trening jest więc dla Ciebie.

CORE w języku angielskim oznacza rdzeń, centralny punkt. Takim miejscem w naszym ciele jest brzuch, czyli jego mięśnie głębokie. A także mięśnie bioder i lędźwi. 💡 Mając silny CORE mamy stabilną pozycję podczas ćwiczeń. Przekłada się to na naszą większą siłę, a to z kolei powoduje lepsze efekty treningowe. Mając silny CORE jesteśmy też bardziej bezpieczni podczas rutynowych czynności dnia codziennego. Kto nie miał nigdy problemów z plecami po pracach w ogrodzie? Albo przy noszeniu ciężki siatek z zakupami? No właśnie. Teraz masz szanse o to zadbać!

✅️ Pamiętaj też, że trening brzucha i jego okolic nie jest po to, żeby spalić tkankę tłuszczową z tych okolic!! Nie istnieje coś takiego jak miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej. Za efekty redukujące tłuszcz z okolic brzucha odpowiedzialna jest dieta, a dokładniej deficyt kaloryczny. Pamiętaj, że możesz podczas całego procesu odchudzania nie wykonać żadnego ćwiczenia na brzuch, a mieć go pięknie wyrzeźbionego! Mięśni brzucha i CORE trenujemy w zupełnie innym celu.

Jak je trenować? 🤷‍♀️

👉 jesteś osobą totalnie nie aktywną, to wykonaj każde ćwiczenie w 2 seriach, przez 30 sekund, odpoczywając między seriami 60 sekund. Trening zajmie Ci 14 minut!

👉 jesteś osoba sporadycznie trenującą, to wykonaj każde ćwiczenie w 3 seriach, przez 45 sekund, odpoczywając między seriami 45 sekund. Trening zajmie Ci 21 minut!

👉 jesteś osoba często trenującą to wykonaj każde ćwiczenie w 4 seriach, przez 60 sekund, odpoczywając między seriami 30 sekund. Trening zajmie Ci 30 minut!

🟣 PAMIĘTAJ! Silny CORE to zdrowe ciało. Podziel się tą wiedzą z najbliższymi 🙏

TRENING W DOMU

Jeśli nie wiesz jak trenować, to domowy program treningowy znajdziesz w e-booku HPT9 👍 Jedyny sprzęt jakiego potrzebujesz, to gumy MINI + MAXI. Program treningowy zawartym w tym e-booku sprawi, że poprawisz proporcje sylwetki, rozbudujesz i ujędrnisz pośladki. Ale to nie tylko! Wysmuklisz także talię, zredukujesz tkankę tłuszczową oraz uzyskasz zarysowane i jędrne ciało.

E-book HPT9 to ponad 200 stron informacji. Nabywając go otrzymujesz również dostęp do strony, na której każde ćwiczenie zawarte w tym e-booku przedstawione jest na filmie. W e-booku zawarty jest jego opis wraz ze zdjęciami. Następnie, z e-booka HPT9 dowiesz się także jak wykonywać poprawnie najskuteczniejsze 43 ćwiczenia kształtujące sylwetkę (zdjęcia i filmiki instruktażowe).

Przeczytaj także 👉 jak zaplanować trening, bo to właśnie odpowiednio zaplanowany i dobrze skonstruowany plan treningowy często decyduje o efektach końcowych.

Tutaj zakupisz 👉 gumy treningowe.

Artykuł ten nie jest alternatywą do kontaktu z lekarzem, fizjoterapeutą, ortopedą, ani nie nakłania do zaprzestania leczenia. Jeśli jesteś w ciąży, masz wadę postawy, kontuzje lub skaleczenia – zapytaj swojego lekarza prowadzącego o pozwolenie na aktywność fizyczną. Zastosowanie się do treści zawartych w tym artykule jest wyborem czytelnika i przejmuje on pełną odpowiedzialność za swoje czyny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

TRENING W BIKINI ĆWICZENIA NA POŚLADKI – TRENING Z GUMAMI KWB #271

TRENING W BIKINI ĆWICZENIA NA POŚLADKI – TRENING Z GUMAMI KWB #271

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENING W BIKINI CAŁE CIAŁO – TRENING Z GUMAMI KWB #270

TRENING W BIKINI CAŁE CIAŁO – TRENING Z GUMAMI KWB #270

ANNA – TRENING Z „HPT9”

ANNA – TRENING Z „HPT9”

Poranna rutyna – klucz do sukcesu i energii na cały dzień 

Poranna rutyna – klucz do sukcesu i energii na cały dzień 

TRENING W BIKINI CAŁE CIAŁO – TRENING Z GUMAMI KWB #269

TRENING W BIKINI CAŁE CIAŁO – TRENING Z GUMAMI KWB #269