UPAŁ – JAK SOBIE RADZIĆ W TAKIE DNI?

UPAŁ – JAK SOBIE RADZIĆ W TAKIE DNI?

Trwa obecnie gorące lato 🌞. Przeszkadza Ci upał? Temperatura sięga 35°C i jedyne o czym marzysz to basen i całodniowa kąpiel 🌊 😜. Ale co zrobić, gdy basenu brakPrzedstawię Ci kilka porad na to, jak wytrzymać letnie upały i co warto jeść lub pić aby czas letniej gorączki nie był dla nas „męczący”.

1. Pij wodę 💦💦💦

Oczywiste i proste! Ale nie wszyscy pamiętają…. Woda podczas upałów to numer jeden. Pij i nawadniaj swój organizm. 2-3 litry płynów podczas wysokich temperatur to jest Twoje minimum. Jeśli natomiast nie lubisz smaku wody zawsze możesz skorzystać z saszetek smakowych KLIK .

Mając kilkadziesiąt smaków do wyboru na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Taki napój możesz też uzupełnić kawałkami owoców (np. pomarańcza, cytryna, ananas) czy warzyw (np. zielony ogórek).

2. Chroń się przed słońcem

Tak, chroń 🙂 Przy tak wysokich temperaturach łatwo jest o udar słoneczny. Nie wystawiaj się więc na słońce, a w godzinach między 11:00 a 15:00 postaraj pozostać w cieniu bądź w pomieszczeniu. Jeśli lubisz się opalać – pamiętaj o kremach z filtrem. Unikniesz poparzeń.

Zawsze miej na głowie chustę lub czapkę KLIK. Czapka KWB została specjalnie stworzona ze 100% bawełny. Stanowi idealną ochronę przed słońcem i dostępna jest w 5-ciu kolorach.

upał

3. „Lekka” dieta idealna na upał

W przetrwaniu gorących dni pomogą Ci posiłki, które nie wymagają pieczenia.Nie musisz stać przy „buchającym” piekarniku.

Stosując moje diety z e-booków MÓJ PLAN TWOJ EFEKT KLIK i OSTATNI SZLIF KLIK  już wiesz, że takich posiłków jest mnóstwo. Dodatkowo pamiętaj, że skarbnicą przepisów jest mój BLOG KLIK

metamorfoza

4. Lody na diecie? Najlepsze na upał!

Bardzo proszę 🙂 Mówisz – masz! Wejdź na mojego bloga KLIK i wpisz w wyszukiwarkę „lody”. Masz tam przepisów przynajmniej na każdy dzień tygodnia! Takie lody możesz jeść CODZIENNIE!

Pamiętaj też o osobach starszych (bardzo źle znoszą upały) i dzieciach (w ferworze zabawy zapominają o piciu wody, a co gorsze nie przepadają za nakryciami głowy).

Zadbaj również o swoje zwierzaki (leżanki w cieniu, poidełka) i pod żadnym pozorem nie zostawiaj ich w zamkniętym samochodzie! Temperatura w aucie bardzo szybko rośnie. To może okazać się zabójcze w skutkach.

Stosowanie powyższych wskazówek pozwoli Ci przetrwać upały latem 🌞 🌞 🌞

Przeczytaj także 👉 5 sposobów na stres i zmęczenie.

Miłego dnia 🤗

Artykuł ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, ani leczenia chorób. Nie jest alternatywą do kontaktu z lekarzem, ani nie nakłania do zaprzestania leczenia. Zastosowanie się do treści zawartych w tym artykule jest wyborem czytelnika i przejmuje on pełną odpowiedzialność za swoje czyny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

Paulina – fit mama na etacie

Paulina – fit mama na etacie

PODSTAWY SEKRETEM PIĘKNA

PODSTAWY SEKRETEM PIĘKNA

ORZECHY: MAŁE, ALE WARTE TWOJEJ UWAGI!

ORZECHY: MAŁE, ALE WARTE TWOJEJ UWAGI!

ZŁOTY KORZEŃ RHODIOLA ROSEA (RÓŻENIEC GÓRSKI)

ZŁOTY KORZEŃ RHODIOLA ROSEA (RÓŻENIEC GÓRSKI)

PRZEMIANA JUSTYNY – DIETA I ĆWICZENIA

PRZEMIANA JUSTYNY – DIETA I ĆWICZENIA

KOLAGEN W POSTACI SUPLEMENTU NIE DZIAŁA?

KOLAGEN W POSTACI SUPLEMENTU NIE DZIAŁA?