DIETA, TRENING Z GUMAMI – SUKCES EWELINY

DIETA, TRENING Z GUMAMI – SUKCES EWELINY

DIETA, TRENING Z GUMAMI – PRZECZYTAJ O SUKCESIE EWELINY

Witaj Alicjo😉. Jestem gotowa, aby podzielić się z Tobą moją historią🙈, a zwłaszcza o tym, jak dieta oraz trening z gumami zmieniły moją sylwetkę. Jestem mamą 4 dzieci i mam 37 lat.

JAK TO BYŁO WCZEŚNIEJ…

Moja historia z odchudzaniem zaczęła się około 6 lat temu, gdyż wcześniej nie miałam takiej potrzeby. Zawsze byłam raczej szczupła. Mimo 3 wcześniejszych ciąż waga i ciało wracały do normalności. Ale 6 lat temu uległam wypadkowi w pracy. Zostałam unieruchomiona na dobre pół roku, bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Przed wypadkiem zawsze stawiałam na dobry wygląd i oczywiście dbałam o siebie. Organizm po wypadku doznał szoku i ja też. Zaczęła się rehabilitacja. Powrót do domu, podjadanie, zero ruchu. Taki o to sposobem, w pół roku przybyło około 10 kg. Z drobnej kobietki ważącej 49 kg zrobiło się 59 kg 🙈. Dla niektórych to może i mało, ale dla mnie to było naprawdę dużo. Po pół roku zakończyłam rehabilitację, lekarz prowadzący dopuścił mnie do pracy, pozwolił na ponowny powrót do aktywności fizycznej. Oczywiście w granicach rozsądku.

ROZPOCZĘŁAM DIETĘ I ĆWICZENIA

i nawet kilka kg zeszło, w dość krótkim czasie. Już widziałam światełko w tunelu. Jednak, dowiedziałam się po kilku miesiącach, że jestem w ciąży😍. Szok, niedowierzanie, łzy. Najpierw pomyślałam: co teraz będzie, nie planowaliśmy kolejnego dziecka. Ciąża natomiast przebiegła prawidłowo, ale dodatkowe kilogramy się gromadziły…  Doszłam do wagi 75 kg. Po porodzie, patrząc na siebie w lustrze nie wierzyłam, że to ta sama ja🙈. Wtedy postanowiłam coś znów zrobić. Zaczęłam więc biegać. Kilka dobrych kilogramów zeszło. Spoczęłam na laurach.

zestaw metamorfoza

DIETA I TRENING OD ALICJI

Wtedy trafiłam na Twój profil, na Instagramie. Około roku temu kupiłam e-booka MÓJ PLAN-TWÓJ EFEKT, gumy oraz suplementy. I na tym się skończyło. Aż około 3 miesiące temu, wciąż obserwując Twój profil postanowiłam kolejny raz spróbować. Zawalczyć o siebie i o swój wygląd, tak inaczej, niż dotychczas.

dieta

Mija 3 miesiąc, a ja jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie! Mówiąc w skrócie, ogromnie się cieszę, że trafiłam właśnie na Ciebie i TeamKwb. Moje ciało, głowa, nastawienie zmieniły się nie do poznania! Waga spadła, cellulit znika, ponadto, skóra robi się napięta. Ogółem – rewelacja! Zaczynam znów czuć się dobrze we własnym ciele. To wszystko Twoja zasługa. Uwielbiam twoją dietę, treningi z gumami. To jeszcze nie koniec mojej przygody, walczę dalej💪

Jestem Ci ogromnie wdzięczna za wszystko co dla nas robisz ❤❤❤, jesteś naszym aniołem ❤❤❤.
Twoja wierna KWB❤❤❤
Dziękuję❤❤❤

Zobacz też 👉 inne przemiany KWB.
Dieta z doborem kaloryczności i etapem stabilizacji wagi👉 „Mój plan Twój efekt”.
Gumy treningowe 👉 MINI i MAXI Bands.
Program treningowy 👉 BODY SUMMER

Komentarze

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

Przemiana Ewy z domowym programem treningowym

Przemiana Ewy z domowym programem treningowym

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283

TRENING KRĄGŁE POŚLADKI W 30 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #283