MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

MARTA I JEJ ŻYCIOWA FORMA

O Alicji i KWB dowiedziałam się od mojej ukochanej siostry, która przez jakiś czas przyglądała się i czytała bloga Alicji, aż w końcu zaczęła działać (po ciąży i w wieku 40 lat, jej efekty są niesamowite!). Patrząc na pyszności przez nią przyrządzane i jak zmienia się jej ciało, stwierdziłam, że ja też muszę spróbować.

Zanim kupiłam e-booka, weszłam na bloga Alicji.

Pamiętam, że przeczytałam o bezsensownym gonieniu za trenerką na ekranie i pomyślałam – tak! Tak właśnie zepsułam sobie kolano! W tym momencie Alicja mnie „kupiła”.

Moja przemiana

Zaopatrzyłam się w e-booki Mój Plan – Twój Efekt i program treningowy. Zaczęłam czytać e-booka o diecie (w oczekiwaniu na gumy do ćwiczeń). I byłam zachwycona, jak wszystko tam jest podane na tacy! Byłam w szoku, jakim cudem nikt na to wcześniej nie wpadł, a jednocześnie poczułam się jakby branża health & fitness mnie do tej pory okłamywała.

zestaw metamorfoza

Wraz z partnerem rozpoczęliśmy dietę Mój Plan-Twój Efekt od modelu 1700 kcal i efekty były oszałamiające, po 6 tygodniach wyglądaliśmy jak inni ludzie. Co więcej, mój partner stwierdził, że teraz gotuje lepiej niż kiedyś (i ja się z nim zgadzam!). Posiłki przygotowuje 2 razy w tygodniu (a nie codziennie, tak jak kiedyś).

Życiowa forma

Po pracy mam więcej cennego czasu dla siebie i baaardzo to doceniam.

Jest mega smacznie, wybór posiłków jest bardzo zróżnicowany, można jeść desery cały dzień, jeśli się chce (albo ziemniaczki i makarony codziennie tak jak ja 😂).

Uwielbiam ćwiczenia z gumami i fakt, że wszystko robię w swoim tempie i skupiam się na technice, a nie na tym, żeby wcisnąć jak najwięcej powtórzeń w minutę. A co najważniejsze, przestało mnie boleć kolano i w końcu mogę zrobić przysiad bez bólu i strachu, że kolano będzie mnie „ciągnąć” przez tydzień po ćwiczeniach.

A teraz najlepsze, zarówno dieta jak i treningi wydają się jakbym wkładała w nie 40% wysiłku w porównaniu ze wszystkim, czego próbowałam wcześniej, a efekty są co najmniej 2 razy lepsze.

Śmiało mogę stwierdzić, że już w tym momencie osiągnęłam swoją życiową formę, a to dopiero początek 🙂

Dlatego nie zastanawiajcie się dziewczyny i idźcie po swoje. Wymarzona figura i lepsze zdrowie są na wyciągnięcie ręki i dużo łatwiejsze do osiągnięcia niż wam się wydaje. A ja idę teraz jeść ziemniaczki bez wyrzutów sumienia, bo makro się zgadza – dzięki Alicji i team KWB! 🙂

 

Zobacz też 👉 inne przemiany KWB.
Dieta z doborem kaloryczności i etapem stabilizacji wagi👉 „Mój plan Twój efekt”.
Gumy treningowe 👉 MINI i MAXI Bands.
Program treningowy 👉 BODY SUMMER

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

Kaya -10 kg i wymarzona sylwetka

Kaya -10 kg i wymarzona sylwetka

JAK SPALIĆ BRZUCH KORTYZOLOWY?

JAK SPALIĆ BRZUCH KORTYZOLOWY?

Przemiana Ewy z domowym programem treningowym

Przemiana Ewy z domowym programem treningowym

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENING W SYPIALNI – TRENING Z GUMAMI KWB #285

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284

TRENING DÓŁ BRZUCHA W 17 MINUT – TRENING Z GUMAMI KWB #284