TRENING Z GUMAMI KWB #63 ABS BANDS WORKOUT

TRENING Z GUMAMI KWB #63 ABS BANDS WORKOUT

ABS BANDS WORKOUT 🔥 Płaski, lekko zarysowany brzuch 👙 Gumy idą w ruch! Jesteś gotowa❓ Czy będzie odmowa 🤔

OZNACZ W KOMENTARZU przyjaciółkę, siostrę lub kumplę 🤳 Niech dzięki Tobie, kolejne babeczki dołączą do KWB TEAM 👑 i trenują z nami 🔥

sprzęt treningowy KWB

ABS BANDS WORKOUT

🙋‍♀️ĆWICZENIE 1 – to ćwiczenie wykonujemy na czas: początkujące Królowe 3 serie po 40 sekund, zaawansowane 5 serii po 60 sekund

Przerwa między seriami trwa 45 sekund

🙋‍♀️ĆWICZENIE 2 – jedna seria to wykonanie odpowiedniej ilości powtórzeń na lewą oraz prawą stronę. Początkujące Królowe wykonują 3 serie po 8 powtórzeń, a zaawansowane 5 serii po 12 powtórzeń.

Przerwa między seriami trwa 90 sekund

ĆWICZENIE 3 – jedna seria to wykonanie odpowiedniej ilości powtórzeń lewą oraz prawą ręką. Początkujące Królowe wykonują 3 serie po 10 powtórzeń, a zaawansowane 5 serii po 15 powtórzeń.

Przerwa między seriami trwa 60 sekund

ĆWICZENIE 4 – to ćwiczenie wykonujemy na czas: początkujące Królowe 3 serie po 40 sekund, zaawansowane 5 serii po 60 sekund

Przerwa między seriami trwa 30 sekund

Przeczytaj także 👉 jak zaplanować trening, bo to właśnie odpowiednio zaplanowany i dobrze skonstruowany plan treningowy często decyduje o efektach końcowych.
Tutaj zakupisz 👉 gumy treningowe.
Artykuł ten nie jest alternatywą do kontaktu z lekarzem, fizjoterapeutą, ortopedą, ani nie nakłania do zaprzestania leczenia. Jeśli jesteś w ciąży, masz wadę postawy, kontuzje lub skaleczenia – zapytaj swojego lekarza prowadzącego o pozwolenie na aktywność fizyczną. Zastosowanie się do treści zawartych w tym artykule jest wyborem czytelnika i przejmuje on pełną odpowiedzialność za swoje czyny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

TRENING W BIKINI ĆWICZENIA NA POŚLADKI – TRENING Z GUMAMI KWB #271

TRENING W BIKINI ĆWICZENIA NA POŚLADKI – TRENING Z GUMAMI KWB #271

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENINGI Z GUMAMI – PODZIAŁ NA PARTIE CIAŁA

TRENING W BIKINI CAŁE CIAŁO – TRENING Z GUMAMI KWB #270

TRENING W BIKINI CAŁE CIAŁO – TRENING Z GUMAMI KWB #270

ANNA – TRENING Z „HPT9”

ANNA – TRENING Z „HPT9”

Poranna rutyna – klucz do sukcesu i energii na cały dzień 

Poranna rutyna – klucz do sukcesu i energii na cały dzień 

TRENING W BIKINI CAŁE CIAŁO – TRENING Z GUMAMI KWB #269

TRENING W BIKINI CAŁE CIAŁO – TRENING Z GUMAMI KWB #269