ANGELIKA – EFEKT WOW Z „HPT9” I „MÓJ PLAN TWÓJ EFEKT”

ANGELIKA – EFEKT WOW Z „HPT9” I „MÓJ PLAN TWÓJ EFEKT”

Angelika i jej przemiana – efekt wow z „HPT9” I „MÓJ PLAN TWÓJ EFEKT”

Cześć Alicja!
W końcu odważyłam się podzielić z Tobą moją historią 😊 oto moja przemiana.
Ale nie jest to historia wielkiej, szybkiej przemiany – typu 15 kg w 3 miesiące.

Jest to przemiana powolna, w szczególności mentalna, co ma swoje odzwierciedlenie na ciele. Nauka balansu, zdrowych nawyków, systematyczności i cierpliwości.

Do rzeczy: jako nastolatka zawsze miałam mocno kobiecą figurę. Duży biust, krągła pupa, ale też moim zdaniem miałam mocniej zbudowaną górną część ciała. Nie miałam nigdy problemów z wagą – wahała się w okolicach 60/62 kg przy 164 cm wzrostu. Zawsze marzyłam o ładniejszych proporcjach, zbliżonych do klepsydry. Od kiedy pamiętam zawsze ćwiczyłam: z trenerkami, z płytami i okresowo odchudzanie (w szczególności latem). Później dorzuciłam bieganie 10 km, żeby przyspieszyć proces.
Podobała mi się moja sylwetka, gdy udawało się zrzucić parę kg. Oczywiście efekty zachęcały do tego, aby obcinać kalorie jeszcze bardziej. Kończyło się na tym, że biegałam, ćwiczyłam, jadłam 1000 kcal dziennie.

Potem w weekend rzucałam się na jedzenie – standard. Skutkiem były zaburzenia odżywiania i otarcie się o bulimię (jakieś 10 lat temu).
Nie chciałam tak żyć, myśleć tylko o jedzeniu i swojej wadze, w ciągłej złości na swoją słabość i na swój organizm. Wyrzuciłam wagę łazienkową w kąt, zaczęłam jeść normalnie, starałam się nauczyć słuchać swojego ciała.

Jakieś 4 lata temu trafiłam na twój profil Alicja i zamówiłam pierwsze gumy – to był sztos! Mega podobało mi się to, że nie skacząc, czułam pracujące mięśnie. Także to, że ćwiczyłam tylko 3 razy w tygodniu i miałam czas na odpoczynek. Ciało powoli się zmieniało, dałam mu czas.

Starałam się jeść zdrowo (na tyle na ile miałam wiedzę o zdrowym żywieniu. Jadłam owoce, warzywa, nabiał, wieloziarniste pieczywo i domowe obiady) ale bez głodzenia. Waga była w porządku – ok 60 kg.
Jakieś 1,5 roku temu jesienią w szaleństwie z koroną i perspektywą pracy zdalnej z domu i mnóstwa czasu – zdecydowałam się kupić Twój ebook z dietą „Mój plan Twój efekt” i spróbować dorzucić dietę.

Byłam w szoku! Część przepisów stała się moimi ulubionymi do dziś, całe moje pojęcie o zdrowym żywieniu wywrócone do góry nogami 😊

Przepyszne słodkie przepisy, kiedyś zakazane słodycze, pełne smaku ulubione tajskie, indyjskie i chińskie potrawy. Szczerze, to trzymam tą dietę do dziś, z przerwami na wyjazdy. Aktualnie, dzięki e-bookowi „Ostatni Szlif” uczę się jeść na wyjazdach tak, aby nie musieć po nich przechodzić redukcji.

Jestem już też po 9 tygodniach programu treningowego „HPT9”, dieta – etap stabilizacja z e-booka „MÓJ PLAN – TWÓJ EFEKT”

Krótko mówiąc: jestem zachwycona!

PRZEMIANA-ANGELIKA

Chcę się podzielić moją przemianą, aby przekonać kobiety, które jeszcze się wahają, czy ci zaufać.

Dlatego przesyłam kolejne zdjęcia na dowód tego, ile można osiągnąć bez siłowni, jedząc to na co akurat masz ochotę.
Myślę że nie muszę nic więcej dodawać 😉
Dziękuję kochana!

Zobacz też 👉 inne przemiany KWB.
Gumy treningowe 👉 MINI i MAXI Bands.

Komentarze

2 komentarze

  • Justyna

    Wspaniały efekt zarówno przed no i oczywiście po. Zdjęcia PO to w ogóle jakiś kosmos. Ogrom pracy, cierpliwości ale też zrozumienia dla siebie i swojego ciała. Kazda z nas marzy o takim efekcie. Wyglądasz przepięknie Angelika!!

  • nibler_mb

    O wooow, jaki brzuch! Piękną pracę wykonałaś, a efektów można pozazdrościć, brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też

IWONA – 52 LATA, HASHIMOTO TO NIE WYROK

IWONA – 52 LATA, HASHIMOTO TO NIE WYROK

DIETA STYLEM ŻYCIA – EFEKTY MAŁGOSI

DIETA STYLEM ŻYCIA – EFEKTY MAŁGOSI

Syndrom oszusta – po prostu miałaś szczęście!

Syndrom oszusta – po prostu miałaś szczęście!

SCHUDNĄĆ NA PYSZNEJ DIECIE – ANIA

SCHUDNĄĆ NA PYSZNEJ DIECIE – ANIA

MARTA – SUKCES PRZY NIEDOCZYNNOŚCI TARCZYCY

MARTA – SUKCES PRZY NIEDOCZYNNOŚCI TARCZYCY

KSZTAŁTNE I ZARYSOWANE RAMIONA – NAJLEPSZE ĆWICZENIE

KSZTAŁTNE I ZARYSOWANE RAMIONA – NAJLEPSZE ĆWICZENIE