fbpx
DARMOWY PLAN TRENINGOWY

DARMOWY PLAN TRENINGOWY

ROZKŁAD TRENINGÓW 18.10-24.10.2021

🔥 Poniedziałek: TOTAL BODY SCULPT czyli trening z gumami KWB #51 KLIK opublikowany również na FB oraz IG w dniu 18 października 2021
🔥 Wtorek: BOOTY HAMSTRINGS WORKOUT czyli trening z gumami KWB #199 KLIK opublikowany również na FB oraz IG w dniu 23 września 2021
🔥 Środa: wolne
🔥 Czwartek: FULL BODY BANDS czyli trening z gumami KWB #204 publikacja na FB oraz IG czwartek 7:30
🔥 Piątek: CORE OUTDOOR WORKOUT czyli trening z gumami KWB #190 KLIK opublikowany również na FB oraz IG w dniu 16 sierpnia 2021

Od kilkudziesięciu tygodni udostępniam dla Ciebie darmowy program treningowy mojego autorstwa. Nie ma tutaj przypadkowych ćwiczeń i treningów wybranych pod wpływem impulsu. Jest gotowy, skuteczny plan, który ma za zadanie ujędrniać i modelować Twoją sylwetkę. Niezależnie od tego czy jesteś początkująca i dopiero chcesz poznać magię zmian jaka płynie z gum KWB, czy działasz ze mną od długiego czasu – znajdziesz tutaj odpowiedni zestaw dla siebie. CEL? Jędrna, proporcjonalna sylwetka. Nie osiągniesz tego „skacząc z kwiatka na kwiatek” i wybierając treningi pod wpływem nastroju, czy innych zmiennych. Twoje ciało potrzebuje do zmian odpowiednich bodźców, a nie chaosu. Dobrze zaplanowany i przemyślany trening jest w stanie optycznie wysmuklić uda, zwęzić talię, unieść i ujędrnić pośladki oraz sprawić, że ramiona i plecy będą odtąd Twoim atutem, a nie tylko kawałkiem ciała, który albo jest Ci obojętny, albo ukrywasz go, wybierając ciuchy które kamuflują niedoskonałości.

TRENINGI GOTOWCE – czyli 45 – 60 min wpatrywania się w monitor podczas ćwiczeń, słuchanie tych samych komend, gonienie za kimś, zamiast skupienia na wykonywanym ćwiczeniu, płynnym ruchu, oddechu i napinaniu mięśni. BŁĄD!

Nie praktykuję tego i nigdy to się nie zmieni. I Tobie też radzę, wyjdź ze swojej strefy komfortu i przyzwyczajenia. Przestań robić z siebie osobę nieporadną, którą trzeba prowadzić za rękę. Przestań być jak szczurek słodziak, który kręci się w kółko, bo inaczej nie umie się bawić! Nie, nie mam celu Ciebie obrażać. Nic z tych rzeczy. Czasami po prostu potrzebujesz terapii szokowej, żeby odważyć się na coś co da Ci nowe, lepsze możliwości.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ 👉 Poradnik JAK ZACZĄĆ,oraz 8 tygodniowy PLAN DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Moda na treningi z płyty, czy platformy trwa całe lata. Gdybym tylko chciała mogłabym wydawać takie płyty od dawna, żaden problem. Mogłam też stworzyć płatną platformę i skakać z Tobą niczym zaprogramowany robot całą godzinę, pod sam sufit żebyś mogła się spocić. Mogłabym, ale nigdy nie robię nic z czym się nie zgadzam i czego sama nie chciałabym praktykować! Sprzedaż? Tak, byłaby ogromna. Zdaję sobie z tego sprawę bo wiem jakie jest zainteresowanie. Nie ma dnia żebym nie miała chociaż kilku pytań o płytę. Zysk? Niepoliczalny. Tyle, że jeśli czegoś nie czuję, to tego nie robię. Taką mam zasadę. Pamiętaj, że pot i zakwasy nie są wcale wyznacznikiem efektywnego treningu!Nie musisz skakać jak kangur, byle tylko nabić kalorie na zegarku i się brzydko mówiąc zajechać. Gdyby to było takie proste i skuteczne to… nie miałabym pracy, a moje zdecydowanie odmienne teorie nie zmieniłyby tysięcy kobiet, które wcześniej, często całe lata trenowały tak jak opisuję powyżej.

Wyznacznikiem dobrego treningu są efekty.

Skup się na napinaniu mięśni i oddechu. Skup się na swoim ciele i jego pracy, a nie na gonieniu za kimś z ekranu TV – to daje zdecydowanie szybsze i trwalsze zmiany, bez narażania Twojego zdrowia na szwank.Żeby było jasne- nie krytykuję innych metod treningowych. Jesteś na mojej stronie, przedstawiam Ci zatem moje metody i mój punkt widzenia. Dla mnie nie do przyjęcia jest gonienie za kimś na treningu! Uważam, że właśnie świadomy i precyzyjny ruch daje najlepsze efekty. Jest to szczególnie istotne podczas treningu z gumami.

Jeszcze gdy gumy nie były popularne i prawie nikt w Polsce o nich nie słyszał, ja zaczęłam z nimi trenować nikomu nic nie mówiąc. Następnie zaczęłam tworzyć swoje własne programy treningowe – początkowo tylko dla siebie. Ile set razy usłyszałam, że zwariowałam i gumy nie modelują ciała, nie ujędrnią go, nie zbudują krągłych pośladków. Książkę mogłabym napisać o zarzutach i dobrych radach znawców, którzy byli w branży dużo dłużej ode mnie, jak i od ludzi obserwujących moje poczynania.

Dopiero kilka lat później zrobił się wielki boom na gumy i wszyscy zaczęli z nich korzystać. Nawet Ci, którzy się z tego śmiali. Moja spektakularna przemiana wstrząsnęła i to mocno. Zwykła Alicja wzorem i motywacją dla dużo bardziej znanych trenerek w Polsce, których jest przecież od groma? Tak, tak właśnie było. To nie jest forma autoreklamy, tylko stwierdzenie faktu. Opisywałam to i moją przemianę w artykule „Z CYKLU ZŁOTE RADY: RÓB PRZYSIADY….jak chcesz mieć wielkie udziska….” – PRZECZYTAJ, jak skończysz czytać to co piszę tutaj.

Uwierz mi, że dobrze zaplanowany plan działania – czyli trening i skupienie podczas ćwiczeń w 100% na sobie daje szybkie oraz niewiarygodne efekty! Trening 3 max 4 razy w tygodniu – ze mną więcej się nie trenuje! Zapamiętaj to i przestrzegaj tej zasady. To także ma wpływ na efekty. Organizm zmęczony nadmierną aktywnością przechodzi na tryb oszczędny: zaczyna gromadzić rezerwy energetyczne pod postacią tkanki tłuszczowej, magazynuje więcej wody podskórnej i w efekcie osiągasz efekt odwrotny od zamierzonego. Chcesz korzystać z moich darmowych programów treningowych? ZASADY + co warto wiedzieć:

1. co tydzień, zawsze w poniedziałek o godzinie 7:30 pojawi się tutaj nowy, aktualny rozkład jazdy treningowej dla Ciebie.

2. filmiki z treningami to NIE SĄ ŻADNE SKRÓTY, tylko ćwiczenia pokazane w kolejności, które powinnaś wykonać.

3. masz możliwość oglądać je tutaj, lub przejść na mój profil na instagram i tam oglądać ćwiczenia podzielone na dane sekwencje – zrób tak, jak Ci wygodniej. Możesz też oglądać je bezpośrednio na Facebooku oraz YouTube.

4. wymówki? Odpuść sobie 😉 Pamiętasz co pisałam o szczurku – słodziaku? Jeszcze Ci się nie znudziło powtarzanie jak robot czyichś poleceń? Masz efekty które Cię w 100% satysfakcjonują? Nie oszukuj się. Gdybyś miała to nie byłabyś tutaj! Zachowaj więc spokój, otwórz na nowe możliwości i korzystaj z tego co daję Ci za darmo – tylko po to żebyś mogla na własnej skórze się przekonać, że warto było.

5. ile powtórzeń, ile serii, jakie przerwy? To wszystko masz dokładnie opisane przy danym filmiku z treningiem. Wystarczy czytać, a nie się zniechęcać. W każdym filmiku jest opcja dla początkujących i zaawansowanych.

6. rozkład ten zawiera 4 treningi. Jeśli jesteś początkująca, wykonaj 3 z zaplanowanych treningów. Czwarty wyłącznie wtedy gdy czujesz się na siłach. Pamiętaj – regeneracja i dieta jest TAK SAMO WAŻNA JAK TRENING!

7. jeśli pominęłaś jakiś trening, zaczynasz od tego który teraz przypada, nie cofasz się w tył, nie robisz dwóch treningów na raz! Nie nadrabiasz! TO NIE PRZYSPIESZY EFEKTU

8. nigdy nie trenujesz chora – nie ma od tego odstępstw. Jeżeli czujesz się przeziębiona odpuszczasz jeden – dwa dni. Trening wykonany w czasie takiego osłabienia nie przyniósłby efektów, tylko wydłużył czas powrotu do zdrowia. Jeśli jesteś chora poważniej – czekasz, aż ustąpią wszystkie objawy chorobowe. Powrót do treningów zaczynasz delikatnie – zawsze wersja dla początkujących, max 3 treningi w tygodniu. Zaufaj mi – to dla Twojego dobra. Efektów nie poprawia trening zrobiony do utraty sił! To działa na minus!

9. zaproponowane przeze mnie dni tygodnia są ruchome. Ułóż je tak żeby pasowały do Twojego harmonogramu zajęć. Postaraj się nie trenować dwa dni di pod rząd tylko rozłożyć treningi na cały tydzień. W wyjątkowych okolicznościach zrób tak jak Tobie pasuje.

10. kolor, czyli opór gumy ZAWSZE dopasuj do swoich możliwości w danym ćwiczeniu, a nie do tego jaki ja używam na filmie. Pamiętaj, ze ruch ma być płynny i wolny, a Ty skoncentrowana na pracy mięśni. Korzystanie z gumy o zbyt dużym oporze NIE PRZYSPIESZA EFEKTÓW, tylko je zmniejsza. Trening z gumami to napinanie mięśni, a nie machanie nogą. Jeśli po jednej serii ćwiczenia czujesz, ze opór był za mały, przy kolejnej sięgnij po gumę o większym oporze. Po kilku treningach będziesz bez najmniejszego problemu wiedziała jakiej gumy użyć – to kwestia wyczucia. Nic skomplikowanego.

11. potrzebujesz motywacji? Najlepszą motywacją są własne efekty, a nie powtarzanie tych samych sentencji przez każdego trenera 🙂 Jeśli będziesz robiła to co do tej pory, to nie spodziewaj się zmian. Teraz masz szansę zacząć na nowo – zacząć dobrze.

12. szukasz idealnej rozgrzewki? Jest dostępna na tym portalu, wystarczy wejść w artykuł KLIK

13. uprzedzając pytania – nie rozciągam się po treningu.  Nigdy nie miałam kontuzji, nie ma problemów mięśniowych. To nie jest trening z ciężarami który powoduje olbrzymie spięcie mięśni. Chcesz możesz się rozciągać – wybór zostawiam Tobie. Wiem że to mało popularne podejście, ale tak jak pisałam w artykule o rozgrzewce: są ludzie którzy dłużej się szykują do treningu i dłużej po nim rozciągają niż wykonują właściwy trening. Wszystko by się zgadzało gdyby nie fakt że najczęściej nie mają oni efektów….

14. żeby trenować z gumami, móc w domu modelować oraz ujędrniać całe ciało potrzebujesz długi i krótki zakres ruchu, czyli gumy MINI + MAXI KWB. To jest wszystko co potrzebujesz do treningu. Dodatki jak wygodna mata, czy rękawiczki to po prostu większy komfort ćwiczeń. Bez długich i krótkich gum nie zrobisz odpowiednich treningów. Tutaj nie ma dróg na skróty. Biorąc pod uwagę, ze nie tracisz pieniędzy na płyty, platformy, trenera oraz karnet i tak wychodzisz na plus.

15. pamiętaj, ze fundamentem wszystkich zmian w sylwetce jest brak błędów w diecie, które blokują Twoje efekty. Możesz je robić całkowicie nieświadomie, żyjąc w przekonaniu, ze tak trzeba. Jeśli masz wątpliwości przeczytaj artykuł „JAK ZACZĄĆ?” Napisałam tam więcej o diecie, treningach i pozostawiałam opinie w razie gdybyś miała jeszcze jakieś wątpliwości.

Ja daję Ci od siebie to co najlepsze, teraz już tylko od Twoich wyborów zależy dalszy ciąg zdarzeń 🙂

 

Komentarze

128 komentarzy

 • Karolina

  Treningi są mega, a po nich, co najważniejsze dzień staje się piękniejszy 💪👑❤💚

 • _gosia_en_

  Świetny artykuł Alunia, zwięźle, konkretnie, na temat. Przeczytałam jednym tchem, super się Ciebie czyta😍

 • nika.rach

  Jak Ty to pięknie ujęłas 😍

 • taisnera

  Super ,trening plus rozgrzewka ,bomba!!! a wszystko fajnie pokazane/opisane i „klik” i nie ma wymówki wszystko jest.. jest moc 😀 i będzie łogiń :))))

 • Ania

  Wszystko zrozumiale opisane! Dajesz czadu 🥰

 • Ela

  super wszystko napisane i pieknie wyjasnione; nic tylko dzialac; cudowna jestes buzka

 • Alicja

  Cudowne się Ciebie czyta, a portal wymiata:*

 • Paula

  Świetnie napisane ! A co najlepsze nie znoszę udzisk! 🙂 zawsze miałam szczupłe nogi ale chciałam je lepiej uwidocznić 🙂 4 razy w tyg jak najbardziej Taśmy świetne ! Dobrze ze Jesteś 😍 Polecam ❤️

 • Angelika

  Tyle cennych rad!! Dziękują #KWB ❤️

 • Ania

  Dużo cennych wskazówek i niesamowita wiedza, Dziekuje Alicja za ten portal, to perełka❤️

 • PatrycjaJ91

  Alu bardzo dziękuję za ten wpis! Wszystko podane na tacy, teraz już wszystko rozumiem nie zatanawiam się co i jak. Jakie to dla mnie ułatwienie. Super wskazówki. Ja jestem dalej początkująca, cały zestaw gum + matę mam od października. Ćwiczę 4 razy w tygodniu po 3 serie. Ten tydzień zawaliłam zaczęłam dopiero dzisiaj, ale nie ma wymówek. Uwielbiam z Tobą trenować, a co najważniejsze mogę trenować o każdej porze dnia i nocy bo przez skakanie nie budzę dzieci ani nie przeszkadzam innym. Zazwyczaj staram się z samego rana, ale zdarza się i o 21 godzinie. Lepiej późno niż wcale 😉 Cieszę się że ten portal powstał, jest tutaj ogromny potencjał i ogrom wiedzy. Bardzo Ci za to dziękuję. Jedynie co to widzę że bez Twojego ebooka nie ruszę dalej… Ćwiczę, ciało jest napewno sprawniejsze, czuję się lepiej, ale błędy w diecie są dlatego od ponad miesiąca jedynie widzę że pośladki są bardziej krągłe a reszta stoi w miejscu. Muszę wejść w to na 200% Jesteś niesamowita ❤

 • nika.rach

  Zdecydowanie czuje ręce w tym tygodniu 🤣

 • Asia

  Zaczynam po długie przerwie- prawie miesiąc byłam chora. Zobaczymy ja to wyjdzie 😉

 • Iwona

  Ćwiczę już miesiąc z Tobą Alicjo …to jest moja i tylko moja godzina 🙂 super powera dajesz 💪🏼
  Czekam na trening brzucha 😀Z niecierpliwością

 • Aleksandra

  Alunia ❤️No to lecimy z tym tygodniem 😍

 • fit_vege_mom

  Alu portal wymiata! Każdy artykuł to dawka niesamowitej wiedzy. Wszystko się czyta z zapartym tchem. Dziękuję za portal, dziękuję za dietę, dziękuję za treningi i dziękuję, ze jesteś! Dzięki Tobie mam niesamowite efekty BUZIAKI

 • Ania

  Potwierdzam! więcej nie znaczy lepiej, dieta z e-booka Ali i ćwiczenia z nią sprawiły że jest mnie 11 kg mniej i w końcu to widać, zawsze wszystko dobrze jasno i z Konktetami opisane .

 • Marta

  Dzisiejszy trening petarda 😁

 • Laura

  Ala ja dalej nie wierze, ze nie musze sie juz „zajezdzac”.. 🙂 kiedys mialam zryw, jeden, drugi, trzeci.. dlaczego az tyle? Bo dochodzilam w ktoryms momencie do tzw. Sciany, trzeslo mnie na sama mysl, ze znowu.. trzeba to zrobic. Ale coz czlowiek uczy sie cale zycie i nawet nie wiesz jak bardzo ratujesz dzieczynom – w tym mi – zycie. Jestem zrelaksowana przed kazdym treningiem, nie tocze ze soba wewnetrznej wojny, czuje sie spokojna kiedy mam zadbac o siebie za pomoca treningu. I och.!! Wreszcie slowo”trening” nie jwst wyrokiem 🙂 z tego miejsca serdecznie chciałam Ci podziekowac. Bardzo sie ciesze, ze jest ta sekcja z komentarzami, bo mozemy sobie porozmawiac. Pozdrawiam Cie serdecznie!

 • Ulek

  Cieszę się że w końcu mam miejsce w którym mogę się czuć swobodnie! Zrezygnowałam z instagrama bo czułam się przytłoczona, ilością „fit profili”. Algorytm podpowiadał mi sto innych profili po zaobserwowaniu Ciebie i ginęłaś mi w tłumie. Tutaj czuje się swobodnie. Nikt nic mi nie narzuca i mnie nie spamuje! Dziękuje Alu!

  • Alicja Janowicz

   To ja z całego serca dziękuję Tobie za zaufanie i obecność <3 Nie zwiedziesz się na moich radach na pewno! Ps. Mam ogromną nadzieję że będziesz częstym gosciem na moim portalu

 • Ania

  Alicjo uwielbiam Twoje treningi,dają mi mega satysfakcję i efekty których nie mialam kiedy ćwiczyłam z płytami innych trenerek.Nie ma opcji żeby się nudzić na treningach.Czekam zawsze z niecierpliwoscią na nowy rozkład jazdy.Jestem z Tobą prawie rok i już nie opuszczę.Robisz super robote dla nas ,dla KWB❤

  • Alicja Janowicz

   nawet nie wiesz jak miło mi to czytać! Ps. Mam ogromną nadzieję że będziesz częstym gosciem na moim portalu

 • Lidia

  Ten tydzień zapowiada sie super! Dla mnie beda to az 3 nowe treningi 🙂 nie moge sie doczekać!

 • Patrycja K.

  Robisz super robotę 💖💖 czy jest szansa na dodawanie również linków do IG przy treningach? Ciężko tam znaleźć te starsze, a opcja zapętlania ćwiczenia jest świetna 🥰🥰

 • KArolina86

  super, ze rozklad jazdy treningowej jest podawany w niedziele wieczorem. Mega pomysl !!! Lubie i wole przygotowac sobie wszystko wieczorem bo treningi jestem w stanie robic tylko raniutenko 😉

  • Alicja Janowicz

   Bardzo się cieszę ze mój pomysł przypadł Ci do gustu. Mam ogromną nadzieję że będziesz częstym gosciem na moim portalu

 • tulipanowa91

  Trening wtorkowy na 1 grudnia odsyła na yt do treningu, który na ig jest z 17 lutego, nie 3 września 🙂

 • Dominika

  Po wtorkowym treningu brzuch pali, a dzisiaj ciężko było robić nogi bo jeszcze boli tyłek po fbw 😛

 • Olga

  Super napisane😀wszystko janse💚

 • Magda B.

  Alicja, bardzo dziękuję za rozpiskę i za treningi 🙂 Są super 🙂
  I przy okazji mam pytanie – czy można by było w tych rozpiskach dodawać linki do treningów na IG? Oglądanie ich na IG jest bardzo wygodne, bo są zapętlone i można na bieżąco obserwować i poprawiać technikę przy poszczególnych ćwiczeniach. Jest to bardzo przydatne 🙂 Niestety przewijanie wszystkiego, tak jak np. dziś, czyli cofanie się do postu sprzed prawie roku jest nieco uciążliwe. Może dałoby się to poprawić? 🙂 Wystarczyłby link tutaj 🙂 Albo może np. podczas publikacji postu z ćwiczeniami na IG otagować go tym numerem, które podajesz tutaj, tj. np. #KWB106? Ja bardzo doceniam co dla nas robisz i i tak będę korzystać, ale wydaje mi się, że taka drobna zmiana mogłaby zdecydowanie poprawić odszukiwanie treningów 🙂 Co Ty na to? 🙂

 • Kasia G-ka

  Alicja, po jakim czasie należy przejść na opcje dla zaawansowanych? Ćwiczę z Tobą dopiero drugi tydzień ale już czuje lekki niedosyt przy wersji dla początkujących. Ogólnie treningi robię od lat, tylko wcześniej były w innej formie…

 • Kora

  Ja dopiero wdrażam się w treningi z gumami i bardzo mi się podobają, ale zastanawiam się i pytam przy okazji, bo zauważyłam że nie ma tu żadnego cardio.. czy bez takich treningów same gumy zrobią robotę ?

 • Agnieszka

  28.12.2020 🙂 BOOTY LEGS BANDS zrobione 😀 pot się polał 🙂

 • Roses

  Wspaniale. Zaczynam, drugi tydzien z gumami. Nie mogę się doczekać pierwszych efektów.

 • Alicja

  Ćwiczę od maja. Niestety, nieświadomie popełniałam błędy treningowe w postaci przysiadów, podskoków i innych ćwiczeń rozbudowujących łydki. A niestety mam tendencję do narastania tego mięśnia… Czy zaproponowany przez Ciebie tutaj plan treningowy nie angażuje tych mięśni? Pomoże mi wysmuklić nogi?

  • Alicja Janowicz

   Podstawą wysmuklenia ud jest brak błędów w diecie, które nieświadomie popełniasz. Realizuj wszystkie zalecenia z e-booka ” MÓJ PLAN – TWÓJ EFEKT” i trenuj dokłądnie tak jak zalecam, a samą siebie zaskoczysz efektami

 • Iwona

  Pierwszy tydzień za mną! Jeszcze daje radę 😁

 • PatrycjaJ91

  Alicja kochana dziękuję ❤ Super są te Twoje rozpiski. Ja na razie mam 3 tydzień diety z ebooka i trening robię 3 razy w tygodniu, ale czuję się świetnie 😍 Dzisiaj zrobiłam trening pomimo bolesnej miesiączki ale szczerze czuję się nawet lepiej po tym rozruchu.
  Jesteś wielka! ❤

 • Monika O

  A ja właśnie się zastanawiałam jak z treningiem podczas przeziębienia – a tu proszę odpowiedzieć na moje pytanie 😄

 • asianadulska

  Chcialabym zaczac cwiczyc,gumy juz mam.Czy musze zaczynac treningiem dla poczatkujacych,czy moge cwiczyc wg planu treningowego,ktory podajesz?

 • Gosiak

  Uwielbiam Twoje treningi bo sprawiają mi mega radość i frajdę 🙂
  Robisz mój dzień dziewczyno <3

 • asianadulska

  Dlaczego moje zapytanie odnosnie rolowania sie gum podczas cwiczen zostalo usuniete?Chce tylko odpowiedzi bo moze cos zle robie?

  • Alicja Janowicz

   Cześć Asiu, niestety komentarze pisane z poczty wp.pl często lądują w spamie.

   Rolowanie gum nie jest wada sprzętu, tylko nieodpowiedniego korzystania i braku wprawy.

   Wykonuj powtórzenia wolno i dokładnie, a nic się nie będzie rolować. Czasami wystarczy przesunąć gumę o cm w górę lub w dól na nodze, dając jej tym samym bardziej solidne oparcie podczas ruchu – kwestia wprawy i wyczucia.

   Możesz posypać dodatkowo gumy mąką ziemniaczaną, a rano mocno wytrzep.To Ci jeszcze ułatwi zadanie 🙂

   Gum nigdy, niczym nie wolno zwilżać, pamiętaj o tym.

 • ciekawa

  Cześć,
  przyznam, że treningi z Tobą są rewelacyjne, ale zastanawiam się, jaki osiągnie się efekt nie używając tych wszystkich suplementów/odżywek i innych proszków, które polecasz. Nie kwestionuje tego, Twój wybór, ale wole nie wpakowywać w siebie wspomagaczy, dlatego zastanawiam się, jaki efekt jestem w stanie osiągnąć bez tego.
  Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam:)

  • Alicja Janowicz

   odpowiednio dobrana suplementacja jest w –% bezpieczna i działa prozdrowotne. Oczywiście krzyskość z tego nie trzeba. W moim stanie zdrowia to wymóg. Znam się na tym i wiem co jest dla mnie dobre 🙂 Podstawą wszystkich zmian w sylwetce jest wyeliminowanie błędów z diety. Od tego jest e-book, który stał się bestsellerem https://www.sklep.alicjajanowicz.com/produkt/e-book/

 • PatrycjaJ91

  Kochana kolejny raz dziękuję ❤
  Treningi wymiatają! Jestem z Tobą codziennie od 28 grudnia, jutro minie miesiąc i czuję się świetnie!

 • Ilona

  Ja właśnie zaczęłam, drugi trening za mną i mam niezłe zakwasy. Dziś zrobiłam trening na ręce i czuje lekki nie dosyt bo wydaje mi się ze żeby zrobić porządny trening to muszę być mega spocona a tutaj czuje tylko przyjemny ból mięśni już Cię uwielbiam za to 😉 Alu czy właśnie o to chodzi w Twoich ćwiczeniach, a może ja coś źle robie 🤔

 • Anka

  Treningi mają moc 🥰

 • Kamcia

  Bedzie nowy rozkład treningów. To znaczy w lutym? Pozdrawiam Kamila 😊

 • Nati

  Hej,jestem nowa na Twoim profilu:) ale zatrzymał mnie na nim post o przysiadach. Od zawsze mam problem z dużymi udami. Mogę prosić o wskazówki jak zacząć?:)

 • Neenek

  Hej, jestem mega wdzięczna za treningi z gumami. Ćwiczę z Tobą drugi miesiąc i widzę efekty 😁. Mam małe pytanie, czy można się wspomóc jazdą na rowerze stacjonarnym? Pytanie oczywiście dotyczy nóg, czy to pomoże czy raczej zaszkodzi wysmuklaniu tej części ciała? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

  • Alicja Janowicz

   Zaszkodzi i nie zalecam jazdy na rowerze jeśli Twoim celem jest wysmuklenie nóg. Biegania także nie. POdstawa – dieta z e-booka + moje darmowe plany treningowe. konsekwencja w tym działaniu = efekt

 • Ktosiek

  Hej, jestem tu nowa ale przyznam ze zaintrygowało mnie to i chyba spróbuję tylko mam pytania… po jakim czasie mozna zauważyć juz 1 efekty? Czy bez żadnej diety tez beda efekty czy jednak dieta jest konieczna? Lubie jeździć na rolkach fitness czy to nie będzie przeszkadzać w treningach? Pozdrawiam 😊

 • Adrianna S

  Alicja twoje treningi są świetne. Co prawda jestem początkująca z gumami, wcześniej ćwiczyłam siłowo z hantlami. Ale to mi się bardziej podoba, ćwiczę z Tobą od 3 tygodni zobaczymy jakie będą efekty 🙂 pozdrawiam i dziękuję za plan na ten tydzień:)

 • Karolina

  Treningi są świetne. Dają moc i się nie nudzą. Zaczynamy już 6 tydzień z #KWB💪👌😍

 • Kinga

  Alicja, na jakiego maila można do Ciebie napisać w sprawie konsultacji? Niestety zwraca mi maila, którego napisałam na konsultacje@alicjajanowicz.pl

 • Ania

  Super, że nowy plan treningowy jest co tydzień. Jest wtedy motywacja, żeby zaglądać na nowy rozklad i ćwiczyć. Zawsze czekam na nowy plan i wiem, że muszę go wykonać, nie mam wymówek. A dopiero 3 tydzień…

 • EwelinaJ

  Alu jestem z Tobą 3 tydzień i jestem zachwycona. Nie spodziewałam się że można tak się spocic bez podskoków. Już nie wrócę do treningów znanych trenerek bo rzeczywiście nie wykonywałam ćwiczeń z precyzją bo czas gonił. Dopiero po twoich treningach czuje mięśnie których nigdy nie czułam. Nikt mnie nie goni robię sobie wszystko we własnym tępie, skupiam się na poprawności ćwiczeń i na napinaniu mięśni. Już po świętach muszę się wziąć za dietę i skorzystać z twojego e-booka. Mam nadzieję że w tym połączeniu efekty przyjdą 😁😁

 • Daria

  Alu! Zakończyłam właśnie trzeci tydzień Twoich treningów, jestem zachwycona!
  Efekty już są widoczne, a ja wciąż chcę więcej i więcej! Dotychczas miałam duuuży problem z utrzymaniem motywacji, teraz czuję, że mogłabym ćwiczyć do końca życia i jeden dzień dłużej.
  Dziękuję Ci za to! <3

 • Ulek

  Wróciłam! W końcu! Przez różne zawirowania życiowe musiałam na chwilkę odpuścić. Ale powiem Wam jedno dziewczyny – 6 tygodni z ebookiem, przy ćwiczeniach 3 razy w tygodniu i moje ciało nadawało się na wybiegi 😀 Wracam! Ale się stęskniłam!

 • Początkująca raczkująca krolowa:)

  Trening w czwartek nie ma niestety przrkierownia na YouTube z ćwiczeniami:(

  • Alicja Janowicz

   Nie ma, bo dzisiaj jest środa 🙂 publikacja filmu jest w czwartek o 7:30 – wtedy będzie przekierowanie do treningu 🙂

 • kaska

  dzisiaj pierwszy raz z gumami szczerze pierwsze 4 treningi super oby tak dalej

 • Neta

  do mnie dziś dotarły gumy i pierwszy trening za mną – oj piekło wszystko, ale cudownie się ćwiczyło. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła pochwalić się efektami.

 • Anna.Wlach

  Bardzo lubię biegać, chcę połączyć to z Twoimi treningami. Myślisz, że to dobry pomysł biegać i ćwiczyć w ten sam dzień, czy lepiej rozdzielić i robić treningi naprzemiennie?

  • Alicja Janowicz

   Lepiej biegaj w inne dni, ale w przypadku 4 treningów z gumami w tygodniu, nie zalecam biegać więcej niż 1-2 razy w tygodniu.

 • Izabelka

  O mamo, trenuję pierwszy tydzień i dowiedziałam się już kilku ciekawych rzeczy o sobie, że nie mam mięśni brzucha 😅, a ramiona są jak bociana pięty 😂 na filmikach wygląda to jak „piece of cake”, a w rzeczywistosci… jest wycisk, dokładnie kontrolujesz moc i precyzję, a za 24h czuję dokladnie które mięśnie trenowałam, nie pomyślałabym że gumy to taki sprytny sprzęt 😁 dzięki!

 • Agata

  Czy zalecane jest jeszcze dodatkowo cardio? 🙂

  • Alicja Janowicz

   Jeżeli przestrzegasz założeń dietetycznych np. zawartych w e-book „Mój plan Twój efekt” to cardio nie jest potrzebne 🙂

 • Aleksandra.aurelia Nikl.

  Witaj Alu obserwuję cię od zeszłego roku !!!tak tak to ta połamana że stawem łokciowy, po artroskopi ,i krągłej pupci bleee jeszcze chwila I się bęndę turlać więnc do sedna rehabilitacja idzie jak najbardziej do przodu 7 tyg po artroskopi ,gumy w domu już leżą i myślę że chyba pomału czas i na mnie 😉😉😉chcę czuć się fantastycznie w swoim ciele pozdrawiam ciebie i wszystkie Panie tu

 • Karolina

  Czy ktoś by mnie mógł oświecić i napisać, gdzie przy wskazanym treningu danego dnia, jest napisana ilość powtórzeń ćwiczenia i serii ? Bo ja ślepa chyba 🙈

 • Małgorzata

  Alu, dziękuję za treningi. Korzystam

 • Miśka

  Niewiem,czy tylko ja tak mam,ale dla mnie 3 x w tyg to zdecydowanie za mało,nie potrafię żyć bez tych treningów,są dla mnie przyjemnością,dlatego czasem wykonuje 5 treningów pod rząd i nie widzę,żeby jakoś to negatywnie wpływało na moje efekty i tez nie czuje się przemęczona🤷‍♀️

 • Monia

  Dziekuje Alunia, to wlasnie Ty otworzyłaś mi oczy 1.5 roku temu. Jestem z Toba dłużej ale cwicze regularnie od ponad roku zgodnie z Towim planem i dziewczyny święta racja ! Cardin 6 x w tygodniu nie dało mi takich efektów jak ćwiczenia z gumami zgodnie z planem Ali 3 max 4 razy w tygodniu. No i dieta. Wyeliminowanie dotychczasowych błędów to podstawa ! Dziekuje raz jeszcze 🥰🥰🥰

 • Dorota

  Witajcie. Ja niestety nie mam tyle czasu i mogę ćwiczyć tylko 2 x w tygodniu i tutaj pojawia się problem 😒 nie rozumiem tego jeśli pominęłaś jakiś trening, zaczynasz od tego który teraz przypada czyli że jak od następnego tygodnia znów robie 1 i 2 . czy 3 a potem 4 z poprzedniego tygodnia żeby dokończyć cykl. I jeszcze jedno, rozciągania nie po treningu ale rozgrzewkę robić czy tak? Dobrze to rozumiem?
  Wytłumaczcie mi proszę.
  Pozdrawiam 😀

  • Alicja Janowicz

   Dorota pamiętaj że dwa treningi to zdecydowanie lepsza opcja niż ŻADEN! I te dwa treningi bardzo dużo wniosą do poprawy samopoczucia i wyglądu. W takim przypadku wykonaj treningi z poniedziałku i wtorku 🙂

 • Dorota

  Alu bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam cieplutko 🌞 🥰

 • Aczka

  Alu uwielbiam twoje treningi, natomiast ja mam po nich zakwasy. Zastanawiam się czy robie cos nie tak. Czasem na 2 dzien czuje się jak by mnie ktoś konkretnie pobił 🙈

 • Agata

  Ala, jestem rasowym leniuszkiem, ale zdecydowanie przekonują mnie Twoje metody oraz przede wszystkim efekty, w związku z czym planuję zostać tu na dłużej 😉
  Z pełną świadomością, że każdy z nas jest inny/ma inny punkt startowy i historie, chciałam Ci zadać pytanie, po jakim czasie zobaczyłaś efekty swoich ćwiczeń u siebie? Pozdrawiam

 • Magda

  Chce zacząć bo gumy już zakupione 😊😍 ale trochę nie rozumie, bo Ala pisze trenujemy 3-4 razy w tygodniu, a plan rozpisany na 5 dni i każdy dzień tygodnia? I nie trenujemy 2 dni pod rząd czyli jak? Pon, śr, pt i ndz. Ale potem znów pon więc są 2 dni pod rząd 🤦‍♀️🙈 albo ja słabo trybie😁🙈 Pomocy Proszę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też

ELA @fit_vege_mom – mama dwójki dzieci

ELA @fit_vege_mom – mama dwójki dzieci

ZADBAJ O SWOJĄ TARCZYCĘ

ZADBAJ O SWOJĄ TARCZYCĘ

GDYBY SŁOWA SAME ZMIENIAŁY SIĘ W CZYNY

GDYBY SŁOWA SAME ZMIENIAŁY SIĘ W CZYNY

KUCHNIA KWB FOOD #4 KREWETKI Z SOSEM ZE SMAŻONYCH POMIDORÓW i OLIWEK oraz KREM BATATOWO-MARCHEWKOWY

KUCHNIA KWB FOOD #4 KREWETKI Z SOSEM ZE SMAŻONYCH POMIDORÓW i OLIWEK oraz KREM BATATOWO-MARCHEWKOWY

INSULINOOPORNOŚĆ – krok od cukrzycy

INSULINOOPORNOŚĆ – krok od cukrzycy

GOSIA – mama trójki, która schudła 16 kg!

GOSIA – mama trójki, która schudła 16 kg!